Öppna/Stäng menyn

Kontakt

Örnsköldsvik Sjöbergs Entreprenad AB

Mejerivägen 2A
89142 Örnsköldsvik
E-post: info@sjobergsentreprenad.com
Organisationsnummer:  556885-6412
Bankgiro:  849-1631

Öppettider: Måndag - Fredag: 07.00-16.00

Avvikande öppettider kan förekomma vid storhelger samt sommartider.

Följ oss på Instagram eller Facebook för aktuell info gällande avvikande öppettider.
 

Våra medarbetare

Marcus Sjöberg - VD

Tel: 070-3930380
E-post: marcus@sjobergsentreprenad.com

Hanna Sjöberg - Ekonomi/Administration/Budkörning

Tel: 070-3973488
E-post: hanna@sjobergsentreprenad.com

 

André Olson - Maskinist

Tel: 073-0218104
E-post: andre@sjobergsentreprenad.com

 

Marcus Holmgren - Maskinist

Tel: 070-6408623
E-post: marcus.h@sjobergsentreprenad.com

 

Jörgen Domeij - Markarbetare/Maskinist

Tel: 070-3454453
E-post: jorgen@sjobergsentreprenad.com

 

Peter Hägglund - Lastbilschaufför

Tel: 070-3922477
E-post: peter@sjobergsentreprenad.com       

 

Frank Abrahamsson - Markarbetare/Maskinist

Tel: 073-0476171
E-post: frank@sjobergsentreprenad.com

 

Oskar Backlund - Maskinist/Markarbetare

Tel: 073-0464241
E-post: oskar@sjobergsentreprenad.com